Sarp Levendoğlu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sarp Levendoğlu

Sarp Levendoğlu Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kızların İlk Buluşmada Söyledikleri

YazarMesaj
Emel
Moderatör
Moderatör
Emel

Kızların İlk Buluşmada Söyledikleri Empty
MesajKonu: Kızların İlk Buluşmada Söyledikleri   Kızların İlk Buluşmada Söyledikleri Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 4:01 pm

-Benimle neden cikiyorsun, niye benimle konusmak istiyorsun ?

Meali: Kiz bu teklifden dolayi çok sasirmis veya da duymak istedigi birtakim sözcükler var onlari duymak istiyor. Seni ilk gördügüm andan itibaren sana vuruldum, sen farklisin vb..

-Anneniz kaç yasinda ?

Meali: Muhtemelen cocuktan çok hoslandi, ve ilerdeki bir evlilikte kaynanasinin nekadar yasayacagini merak ediyor

-Daha once kaç kisiyle ciktin ?

Meali: Burda olasiliklar nekadar fazla olursa, karsidakini kaybetme olasiligin o kadar artar. Basit bir matematiksel hesaplama ile eger 28 ise, " 8 " atiyoruz. Geriye " 2 " kaliyor. Cevap: 2

-Daha önce hiç benim gibi birisiyle ciktinmi ? Ben senin gibi birisiyle cikmadim....

Meali: Dogru yol üzerindesin, essiz olmanin, farkli olmanin avantaji çoktur.
Eger abartmaya basvurursaniz.. Gerçekten çok güzel, çok akilli kizlar oldu... AMA....Hiçbirisi senin gibi güzel, zeki, alimli olmamistir.

-Hava bugün sicak degilmi, Hangi takimi tutuyorsun, Hangi müzik tarzini seversin, Sunu sever misin ? Bunu severmisin ?

Meali: Bu tarzdaki sorular çogunlukla karsidakini tanimaya yonelik sorular olsada, Bos bos oturmaktan iyidir felsefesi ile geyik muhabbetleri... Sizde deneyin konu konuyu açar.

-Askerligini nerede yaptin ?

Meali: Kizlar askerlik muhabbetlerini pek sevmezler, ama giriyorsa karsisindaki erkekten hoslanmis olabilir ve onun ilgi duydu alanlara girerek, senden ilgileniyorum temasi.

-Boyum kisa mi ? veya kilom nasil ?

Meali: Her kadin biz nekadar mükemmel görsekte onlari kendilerini elestirdigi bir yönleri muhakkak vardir. Mutlaka ya bir kaç kilo almalari veya da vermeleri gerekiyordur. Bize sorduklarinda seni ben böyle seviyorum. Merak etmeyin evleninceye kadar kilo almazlar

-(Çok güzel bir arkadasi var, ve size soruyor) O nasil birisi biliyormusun

Meali: Arkadasini acayip derece kiskaniyor. Bence o iyi birisi degil insanlari kullaniyor. Buna benzer örnekler, her seferinde size hak verecektir. Size karsi olumsuz düsünceleri varsa, onlari dahi degistirebilirsiniz.

Kızların İlk Buluşmada Söyledikleri
1 sayfadaki 1 sayfası