Sarp Levendoğlu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sarp Levendoğlu

Sarp Levendoğlu Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Fare, Peynir, Bilim Adamı

2 posters
YazarMesaj
Ezqii
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Ezqii

Fare, Peynir, Bilim Adamı Empty
MesajKonu: Fare, Peynir, Bilim Adamı   Fare, Peynir, Bilim Adamı Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 10:56 am

fare , peynir , bilim adamı

Bir bilim adamının deney raporlarından:
1. gün: Fare uzun süre labirentin içinde dolandı ama peyniri bulamdı. İçgüdüleri zayıf.
3. gün: Negatif. Yalnızca labirenti değil, odanın hemen heryerini aradı, tüm dolapları, çekmeceleri, kavanozları karıştırdı, hatta bir tablonun arkasına ve ceplerime bile baktı. Bu fare tam bir salak.
7. gün: En küçük bir ilerleme yok. Artık arama isteğini bile kaybetti, telefonla köşedeki büfeden iki karışık tost, bir ayran istemiş. Zekadan böylesine yoksun oluşu deneylerimde ilerlememi engelliyor.
18. gün: Zamanla becerilerini geliştirmesi gerekiyordu ama, sıfır! Bursa'dan aradı, kaygılanmamamı, peyniri kesinlikle bulacağını söyledi. Ona gittikçe peynirden uzaklaştığını anlatmaya çalıştım ama dinlemedi. Ciddi bir zeka sorunu!
74. gün: Umutsuzluğa kapılıyorum. Fare, henüz bir zeka belirtisi göstermedi. En son Tibet'ten aradı, yaşamın anlamı gibisinden birşeyler bulduğunu söyledi. Ama peyniri bulamamış ve artık umrunda da değilmiş. Aptal hayvan! Hayallerimden ve kariyerimden geriye küflü peynirler kaldı.
93. gün: Farenin peyniri neden bulamadığını sonunda anladım. Labirentin içine peynir koymayı farkettim bugün.

Alıntıdır..
http://pelin-karahan.net/forum/index.php
Emel
Moderatör
Moderatör
Emel

Fare, Peynir, Bilim Adamı Empty
MesajKonu: Geri: Fare, Peynir, Bilim Adamı   Fare, Peynir, Bilim Adamı Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 12:42 pm

Teşekkürler

Fare, Peynir, Bilim Adamı
1 sayfadaki 1 sayfası