Sarp Levendoğlu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sarp Levendoğlu

Sarp Levendoğlu Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Gece Gündüz Dizisi 1. Bölüm Özeti

2 posters
YazarMesaj
Emel
Moderatör
Moderatör
Emel

Gece Gündüz Dizisi 1. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Gece Gündüz Dizisi 1. Bölüm Özeti   Gece Gündüz Dizisi 1. Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 6:46 pm

Başlangıçta Narkotik şubede görev yapan gözü kara, cesur ve kural tanımaz Başkomiser Aslan, istemeden bulaştığı bir olay yüzünden Organize Suçlar Şubesine geçiş yapar. Burada kendisine tamamen zıt karakterde olan, Kemal Başkomiser ile birlikte çalışmak zorunda kalır. Emekliliğine çok az kalmış olan Kemal Başkomiser, bu çılgın adamla çalışmayı kesinlikle reddeder. Kader ağlarını çoktan örmüştür bile, Kemal istemeden de olsa Aslan’la göreve başlar. İlk işleri bir otel odasında aşırı dozdan ölen bir genç kızın ölümünü araştırmaktır. Simge Civanoğlu adındaki bu kız, Kemal’in yıllar öncesinden tanıdığı bir polis arkadaşı Halit Civanoğlu’nun kızıdır.
Ezqii
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Ezqii

Gece Gündüz Dizisi 1. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Gece Gündüz Dizisi 1. Bölüm Özeti   Gece Gündüz Dizisi 1. Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 11:08 am

Sağol Emel Tam ben Eklicektim Bölüm Özetlerini Bi baktım Sen eklemişin Very Happy
http://pelin-karahan.net/forum/index.php

Gece Gündüz Dizisi 1. Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-